HARMA TOOTED

Segistid

Harma segistid kätkevad endas disaini, kasutusmugavuse ja parimate materjalide harmooniat. Harma segistite tooteperekonda kuuluvad sarjad, mis on disainitud katmaks ära ka kõige nõudlikuma kasutaja vajadused. Lisaks segistitele pakume ka hulganisti lisatarvikuid.

Vaata tooteid

Vannitoamööbel

Harma vannitoamööbel võlub oma lihtsuse ja praktilisusega. Kõik mööbli mudelid on valmistatud parimatest komponentidest. Soft Close uksed ja LED valgustus Teie mugavuse jaoks. IP44-le vastav elektrisüsteemi kaitseaste Teie turvalisuse jaoks. Lisades siia juurde suurepärase hinnaklassi, on raske tahta paremat!

Vaata tooteid

Dušikabiinid

Harma dušikabiinide valik on mõeldud just Põhjamaade turule. Need on sertifitseeritud tooted, millel on kindlustatud pikaealisus ja kasutusmugavus. Jätkuv tootearendus tagab selle tooteperekonna valiku pideva suurenemise.

Vaata tooteid

Massaaživannid

Harma massaaživannide valik peegeldab aastatepikkust kogemust ja klientide eelistusi. Pakume Teile mõistlikus hinnaklassis kvaliteetseid tooteid ning rahva poolt omaks võetud ajatuid disaine.

Vaata tooteid

Dušinurgad

Harma dušinurkade laiast valikust leiab meelepärase toote igaüks. Kasutades ainult parimaid materjale ja kogemusi, oleme loonud unikaalse tooteperekonna, et saaksite sellest tunda puhast rõõmu.

Vaata tooteid

Dušikardinad

Meie Harmas teame, et dušikardin võtab enda alla väga palju dekoratiivset pinda. Meie dušikardinate värvi- ja mustrivalik aitavad teil teha õige valiku, et seda ala targalt kasutada. Harma dušikardinad on lihtne ja soodne viis oma sisemise sisekujundaja väljendamiseks.

Vaata tooteid

Vannitoavaibad

Harma vannitoavaipade kollektsioonid on disainitud Londonis just Põhjamaadele mõeldes. Tooteperekonna valikust leiab rohkelt ilusaid disaine ja värvilahendusi. Kasutatud on erinevaid materjale ja valmistusviise. Kui tahad ennast vannitoas tunda mugavalt, vali Harma vannitoavaibad!

Vaata tooteid

Varuosad

Harma segistite ja dušinurkade varuosad.

Vaata tooteid

Dušialused

Dušialused erinevatele dušinurkadele.

Vaata tooteid