Massaaživann Harma Blue Wave 138x138x61cm

1 831 

Harma massaaživann Blue Wave mahutab 2 inimest ning sellel on selja- ja külgmassaaži düüsid, õhumassaaži düüsid, LED-tuled terapeutiliseks lõõgastumiseks, bluetooth ja kõlarid.

Доступно для предзаказа

  
Описание

Harma massaaživann Blue Wave mahutab 2 inimest ning sellel on selja- ja külgmassaaži düüsid, õhumassaaži düüsid, LED-tuled terapeutiliseks lõõgastumiseks, bluetooth ja kõlarid. Komplektis pump, veetemperatuuri hoidmiseks mõeldud kütteseade, ekraan ja juhtpaneel, padjad, termostaadisegisti, joa kujuline vee väljalaske otsik ja käsidušš.

Hüdromassaaž

Muudetava joasuuna ja intensiivsusega suured veemassaažidüüsid pakuvad täpset ja efektiivset massaaži nautimise võimalust.

Õhumassaaž

Vanni põhja integreeritud väikesed õhudüüsid tekitavad mõnusaid väikesi õhumulle mis lubavad nautida pehmet massaažikogemust.

LED valgustussüsteem

Veealune LED valgustussüsteem pakub sulle 7 erinevat värvigammat, lõõgastavast stimuleerivani.

Akupunktuur ehk punktmassaaž

Akupunktuur massaažidüüsid võimaldavad saada osa kontsentreeritud massaažikogemustest. Tavaliselt kasutatakse seda massaažiks selja ja ülakeha piirkonnale.

Digitaalne juhtimispaneel

Aktiveeri massaažidüüsid, naudi õhumulli süsteemi, aktiveeri LED valgustus jpm. See kõik on juhitav lihtsa nupuvajutusega.

Детали
Вес 100 kg
Размеры упаковки 138 × 138 × 61 cm
Цвет

Белый

Материал

Акрил

Форма

Полукруг

Рамка

Оцинкованная сталь

Струи

12 воздушных форсунок, 4 большие самолеты, 6 малых форсунок

Подголовник

2

Помпа

1500W

Водонагреватель

1500W

Осветительные приборы

7-цветная светодиодная подсветка

Литр

165-230 литры

Дополнительно

Цифровая панель управления, Ручной душ, Система обеззараживания озоном, Термостатический смеситель, Тираж, Регулятор давления воды

Сари

Blue Wave

Артикул: S2800801 Категория: Метка: