Massaaživann Harma Blue Lagoon 180x90x56cm

1 783 

Ristküliku kujuline Harma massaaživann Blue Lagoon mahutab 2 inimest ning sellel on selja-, külg-, ja õhumassaaži düüsid.

Ei varastossa, vain jälkitoimituksena

  
Kuvaus

Ristküliku kujuline Harma massaaživann Blue Lagoon mahutab 2 inimest ning sellel on selja-, külg-, ja õhumassaaži düüsid. Lisaks on veel LED-tuled, bluetooth ja kõlarid mis aitavad sul lõõgastuda. Komplekti kuulub ka pump, veetemperatuuri hoidmiseks mõeldud kütteseade, ekraan ja juhtpaneel, padjad, termostaadisegisti, joa kujuline vee väljalaske otsik ja käsidušš.

Hüdromassaaž

Muudetava joasuuna ja intensiivsusega suured veemassaažidüüsid pakuvad täpset ja efektiivset massaaži nautimise võimalust.

Õhumassaaž

Vanni põhja integreeritud väikesed õhudüüsid tekitavad mõnusaid väikesi õhumulle mis lubavad nautida pehmet massaažikogemust.

LED valgustussüsteem

Veealune LED valgustussüsteem pakub sulle 7 erinevat värvigammat lõõgastavast stimuleerivani.

Akupunktuur ehk punktmassaaž

Akupunktuur massaažidüüsid võimaldavad saada osa kontsentreeritud massaažikogemustest. Tavaliselt kasutatakse seda massaažiks selja ja ülakeha piirkonnale.

Digitaalne juhtimispaneel

Aktiveeri massaažidüüsid, naudi õhumulli süsteemi, aktiveeri LED valgustus jpm. See kõik on juhitav lihtsa nupuvajutusega.

Küttesüsteem

Valikuline veesoojendamise võimalus hoolitseb ise sinu valitud veetemperatuuri hoidmise eest. Nõjatu puhkeasendisse ja ära muretse sooja vee lisamise pärast.

Osoon desinfitseerimissüsteem

Massaaživann on suurepärane koht lõõgastumiseks. Osoonitud õhk desinfitseerib efektiivselt vannivett.

Lisätiedot
Paino 104 kg
Pakkauksen mitat 180 × 90 × 56 cm
Väri

Valkoinen

Jalat

Säädettävä

Suihkukoneet

10 hierontasuihkua, 16 ilmansuihkua

Vesipumppu

1000W

Litraa

120-230 litraa

Valaistus

7 diodin väriä vaihtava LED

Ekstrat

Digitaalinen ohjauspaneeli, Käsisuihku, Lämmitysjärjestelmä, Ilmakytkin käynnistää vesihieronnan, Otsonin desinfiointijärjestelmä, Termostaattinen sekoitin, Vedenpaineen säädin

Sari

Blue Lagoon

Tuotetunnus (SKU): S2800800 Osasto: Avainsana tuotteelle