Massaaživann Harma Blue Lagoon 180x90x56cm

1 783 

Ristküliku kujuline Harma massaaživann Blue Lagoon mahutab 2 inimest ning sellel on selja-, külg-, ja õhumassaaži düüsid.

Доступно для предзаказа

  
Описание

Ristküliku kujuline Harma massaaživann Blue Lagoon mahutab 2 inimest ning sellel on selja-, külg-, ja õhumassaaži düüsid. Lisaks on veel LED-tuled, bluetooth ja kõlarid mis aitavad sul lõõgastuda. Komplekti kuulub ka pump, veetemperatuuri hoidmiseks mõeldud kütteseade, ekraan ja juhtpaneel, padjad, termostaadisegisti, joa kujuline vee väljalaske otsik ja käsidušš.

Hüdromassaaž

Muudetava joasuuna ja intensiivsusega suured veemassaažidüüsid pakuvad täpset ja efektiivset massaaži nautimise võimalust.

Õhumassaaž

Vanni põhja integreeritud väikesed õhudüüsid tekitavad mõnusaid väikesi õhumulle mis lubavad nautida pehmet massaažikogemust.

LED valgustussüsteem

Veealune LED valgustussüsteem pakub sulle 7 erinevat värvigammat lõõgastavast stimuleerivani.

Akupunktuur ehk punktmassaaž

Akupunktuur massaažidüüsid võimaldavad saada osa kontsentreeritud massaažikogemustest. Tavaliselt kasutatakse seda massaažiks selja ja ülakeha piirkonnale.

Digitaalne juhtimispaneel

Aktiveeri massaažidüüsid, naudi õhumulli süsteemi, aktiveeri LED valgustus jpm. See kõik on juhitav lihtsa nupuvajutusega.

Küttesüsteem

Valikuline veesoojendamise võimalus hoolitseb ise sinu valitud veetemperatuuri hoidmise eest. Nõjatu puhkeasendisse ja ära muretse sooja vee lisamise pärast.

Osoon desinfitseerimissüsteem

Massaaživann on suurepärane koht lõõgastumiseks. Osoonitud õhk desinfitseerib efektiivselt vannivett.

Детали
Вес 104 kg
Размеры упаковки 180 × 90 × 56 cm
Цвет

Белый

Ноги

Регулируемый

Струи

10 массажных форсунок, 16 форсунок воздушного массажа

Помпа

1000W

Литр

120-230 литры

Осветительные приборы

7 светодиодов, меняющих цвет

Дополнительно

Цифровая панель управления, Ручной душ, Отопительная система, Воздушный переключатель для запуска гидромассажа, Система обеззараживания озоном, Термостатический смеситель, Регулятор давления воды

Сари

Blue Lagoon

Артикул: S2800800 Категория: Метка: